هایپر مارکت 8118

دسته‌ها


کاربری


درباره ما


این روزها ارزش وقت بیش از هر زمان دیگر به چشم می‌آید . بعد از یک روز پر مشغله و درگیری‌های روزمره، ما ارزش اوقات فراغت خود را بیشتر از قبل می‌دانیم و برنامه‌های فشرده‌ای برای همان زمان کوتاه در نظر داریم. زندگی مدرن، دغدغه‌های امروزی و تفریحات جدید، نحوه خرید کردن دیگری را می‌طلبد. خریدی که در آن از اتلاف زمان‌های طولانی در صف، ترافیک، آلودگی هوا، هزینه‌ بیشتر، خرید کالاهای غیرقابل نیازمان و ... خبری نباشد، تا زمان بیشتری را به خودمان اختصاص دهیم.

امروزه پر مصرف‌ترین کالاهای روزانه ما محصولات هایپرمارکتی است. محاسبه زمانی که در طول روز برای تهیه این کالاها مصرف می‌کنیم تنها زمانی مشخص می‌شود که نحوه خرید خود را تغییر دهیم. (کافی است چند دقیقه با هم این زمان را دقیقا محاسبه کنیم)!

تیم 8118 با حضور در حوزه کالاهای پرمصرف روزانه، سعی دارد تا شرایطی را به منظور تسهیل در خرید و تامین سبد کالای شما بوجود آورد.

ما در هایپر مارکت آنلاین 8118 با تنوع بیش از 4000 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر مشهد (برای سفارشات بیش از 40هزار تومان) و مناطق 6 و 7 تهران (برای سفارشات بیش از 80هزار تومان) حتی در روزهای تعطیل سعی می‌کنیم علاوه بر کمک به كاهش آلودگي هوا و ترافیک، تجربه خریدی آسان و دلپذیر برایتان بوجود بیاوریم. انتخاب بازه زمان ارسال سفارش و روز آن از مزایای بزرگ 8118 است و این امکان را به شما می دهیم تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کنید. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به روز می باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم پکیجی کامل از محصولاتی نظیر گوشت و مرغ تازه را در کنار میوه و سبزیجات و محصولات لبنی، آرایشی و بهداشتی و سایر اقلام مورد نیاز شما را در اختیار داشته باشیم.

از دیگر مزایای 8118، گارانتی کیفیت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت می‌باشد.

ما مفتخریم با ارایه بهترین و معتبرترین برند‌ها از تامین کنندگان داخلی و خارجی سلیقه و نیاز تمام مشتریان را پوشش دهیم.

در 8118 تلاش می‌کنیم با ارائه این خدمات، تجربه خرید متفاوتی را برای شما عزیزان به وجود بیاوریم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به هایپرمارکت آنلاین 8118 می‌باشد و هرگونه استفاده از آن منوط به اجازه کتبی از 8118 را دارد.

کمی منتظر بمانید...